مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیگیری مشکلات مسکن طلاب استان گلستان
   کد: 26317
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
   گرگان/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان و مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در این نهاد دیدار و پیرامون همکاری دو جانبه گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گلستان، حجت الاسلام برزگر سرپرست مرکز خدمات استان و همکاران واحد مسکن این مرکز با مهندس حسینی مدیرکل بنیاد مسکن استان و حجت الاسلام ولی نژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این بنیاد دیدار کردند.
   در این جلسه که در ساختمان بنیاد مسکن صورت گرفت، طرفین به بررسی پروژه‌های در حال ساخت استان پرداختند و مقرر شد مشخصات واحدهای در حال ساخت در مرکز استان و شهرستان‌ها، توسط بنیاد مسکن به مرکز خدمات ارائه و در نهایت به طلاب واجد شرایط اطلاع‌رسانی شود.
   همچنین بنا شد با توجه به طرح دولت جدید در ساخت مسکن که در 200 روستای استان اجرا خواهد شد مرکز خدمات، اطلاعات طلاب واجد شرایط که در روستاها مستقر هستند را احصا کند.
   در پایان دو مجموعه بر استمرار جلسات هماهنگی تا حصول نتیجه تأکید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.