مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • ارزیابی خدمات بیمه‌ای مکمل درمان در تبریز

   کد: 26316
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
   تبریز/ در جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیا، عملکرد و راهکارهای افزایش بهره روی در ارائه خدمات به جامعه هدف مورد بررسی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات کشور و دکتر بادین مدیرعامل بیمه آسیا در نشست مشترکی در استان آذربایجان شرقی، تعامل و هماهنگی بین دو نهاد و ارزیابی به موقع و بررسی مشکلات و خلأها و رفع سریع آنها را رویکرد اصلی مرکز خدمات و بیمه آسیا عنوان کردند.
   دکتر حدادی منش ضمن تشکر از هماهنگی و تعامل سازنده بیمه آسیا با مرکز خدمات، ترویج فرهنگ بیمه بین جامعه هدف را ضروری دانست.
   وی افزود: قراردادهای گروهی همچون بیمه تکمیلی و عمر به صورت ستادی منعقد می‌شود ولی بیمه‌های انفرادی همچون آتش‌سوزی، حوادث و ... نیازمند فرهنگ‌سازی و تبلیغ است که مرکز خدمات استان در این امر بایستی هماهنگی‌های لازم را با بیمه آسیا شعبه استانی انجام دهد.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان ضمن تقدیر از رابطین مستقر در بیمه آسیا شعبه این استان، از سرعت عمل آنها در پذیرش اسناد درمانی و انجام امور بیمه‌ای جامعه هدف تقدیر کرد.
   حجت الاسلام میراحمدی جانشین معاون سلامت و امور بیمه‌ها، با بیان اینکه طبق روایات توفیق خدمت به مردم، نعمتی از طرف خدای متعال است، افزود: این خدمت اگر برای مبلغان دینی باشد علاوه بر این عطیه الهی موجب سهیم شدن در ثواب تبلیغی ایشان خواهد شد.
   حجت الاسلام موسوی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ضمن تشکر از حضور میهمانان و مسئولین ستادی مرکز خدمات و بیمه آسیا، این حضور را غنیمت شمرده و رفع برخی موارد همچون تأخیر در پرداخت بیمه غرامت فوت را خواستار شد.
   در پایان جناب آقای مهندس گنج دوست مدیر استانی بیمه آسیا از همکاری و تعامل مرکز خدمات تبریز تقدیر و خدمت‌رسانی به جامعه هدف مرکز خدمات را توفیقی برای این بیمه دانست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.