مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز از مدافعان سلامت تقدیر کرد

   کد: 26311
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
   کرج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز با حضور در بیمارستان امام علی علیه‌السلام از تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت استان تقدیر کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجج اسلام انصاری مدیر و عیوض نیا معاون فرهنگی مرکز استان با حضور در بیمارستان امام علی علیه‌السلام از زحمات و تلاش‌های مدافعان سلامت استان قدردانی کردند.
   حجت الاسلام انصاری در جمع پزشکان و پرستاران این مجموعه گفت: در روزهای ابتدایی که هراس بسیار زیادی در خصوص ابتلا به کرونا وجود داشت فعالان حوزه سلامت با فداکاری پا به عرصه گذاشتند و خدا را شاکریم با وجود طولانی و فرسایشی شدن مبارزه با کرونا اما همچنان روحیه جهادی، ایثار و از خود گذشتی در کل کشور وجود دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.