مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی:

   مرکز خدمات حوزه در خدمت رسانی به طلاب نقش محوری دارد

   کد: 26288
   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰
   تبریز/ نشست نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور با موضوع بررسی وضعیت ارائه خدمات بهداشت و سلامت به طلاب و روحانیون این استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و دکتر بادین مدیر عامل بیمه آسیا برای بررسی خدمات ارائه شده به طلاب در زمینه بهداشت و سلامت دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار نماینده ولی فقیه استان، نقش مرکز خدمات در حل مشکلات طلاب و روحانیون را محوری عنوان کرد و تکریم و رسیدگی به روحانیون معمر و حل مشکلات ایشان را قابل تقدیر دانست.
   در ادامه، دکتر حدادی منش ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان، سنجش و غربالگری جامعه هدف را از برنامه‌های اولویت‌دار این معاونت برشمرد.
   وی در ادامه به اصل تقدم پیشگیری بر درمان اشاره کرد و افزود: برای دستیابی به جامعه‌ای سالم و با نشاط برنامه‌های آموزشی و آگاهی بخشی پیشگیرانه برای جامعه هدف در حوزه سلامت و بهداشت ضروری است.
   دکتر بادین مدیرعامل شرکت بیمه آسیا نیز وظیفه شرکت‌های بیمه‌ای را خدمت‌رسانی به جامعه دانست و گفت: افتخار ما در این شرکت، توفیق خدمت‌رسانی به طلاب و روحانیون برای هفتمین سال متوالی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.