مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه سلامت با موضوع استرس و اضطراب در زاهدان

   کد: 26264
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
   زاهدان/ کارگاه مجازی سلامت ویژه طلاب خواهر استان سیستان و بلوچستان با موضوع استرس و اضطراب برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، با همکاری معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و مرکز بهداشت شهرستان زاهدان، کارگاه سلامت روان با موضوع اضطراب و استرس به صورت مجازی برای طلاب خواهر استان برگزار شد.
   از نکات آموزشی ارائه شده در این کلاس می‌توان به تعریف استرس، روش‌های مدیریت استرس و اینکه آیا استرس مفید هست یا مضر، اشاره کرد.
   خانم روستاخیز کارشناس سلامت روان مرکز بهداشت زاهدان در این کارگاه با بیان نشانه‌های استرس و روش‌های مدیریت آن گفت: ورزش، مدیریت زمان و آرامش بخشی از مهم‌ترین روش‌های مدیرت استرس هستند.
   وی در ادامه این کارگاه نشانه‌های استرس را این‌گونه بیان کرد: سفت شدن عضلات، تندشدن ضربان قلب، نا آرامی معده، عرق کردن بدن به ویژه کف دست‌ها.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.