مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری کارگاه سلامت با موضوع اضطراب، استرس و وسواس در بجنورد

   کد: 26260
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
   بجنورد/ کارگاه مجازی سلامت روان با موضوع اضطراب، استرس و وسواس برای طلاب و خانواده آنها در خراسان شمالی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، با همکاری معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان، کارگاه سلامت روان با موضوع اضطراب، استرس و وسواس به صورت مجازی برای طلاب و خانواده آنها برگزار شد.
   از نکات آموزشی ارائه شده در این کلاس می‌توان به مفهوم‌سازی استرس، مدیریت استرس(هیجان محور- مسئله محور) و اینکه آیا استرس مفید هست یا مضر، اشاره کرد.
   محمدی معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در گفتگو با روابط عمومی این مرکز گفت: وبینار مجازی تغذیه در دوران کرونا و واکسیناسیون نیز به زودی برای طلاب و خانواده آنها برگزار می‌گردد و در این وبینار نکات مهم تغذیه‌ای قبل و بعد از واکسیناسیون، راهکارهای تغذیه برای مقابله با برخی از عوارض احتمالی ناشی از واکسیناسیون تشریح خواهد شد.
   یادآوری می‌گردد در پایان این کلاس‌ها از طرف معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات، به‌قیدقرعه به یک یا چند نفر از شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا می‌گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.