مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • توزیع 3000 بسته معیشتی بین نیازمندان استان آذربایجان شرقی

   کد: 26256
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
   تبریز/ به همت شبکه نیکوکاری رضوان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان 3000 بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمندان آسیب‌پذیر در دوران شیوع بیماری کرونا توزیع شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، به همت شبکه نیکوکاری رضوان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان 3000 بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمندان آسیب‌پذیر در دوران شیوع بیماری کرونا توزیع شد.
   حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، با توضیحاتی درباره‌ی این طرح گفت: در دوره جدید نهضت مواسات و در عمل به فرامین مقام معظم رهبری با عنوان احسان حسینی علیه‌السلام، 3000 بسته معیشتی با همکاری کمیته امداد خمینی (ره) و برخی از شبکه‌های نیکوکاری در تبریز به خانواده‌های نیازمند تحویل داده شد.
   شبکه نیکوکاری رضوان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ازجمله مشارکت‌کنندگان در این طرح بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.