مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام ستوده در گویم

   کد: 26228
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
   شیراز/ معاونین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام ستوده بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجت الاسلام زارع معاون اجرایی و هماهنگی مرکز خدمات استان در این بازدید ضمن ابراز خوشحالی از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام ستوده، نیت الهی داشتن در کنار پشتکار و همت را عامل موفقیت در هر کاری دانست و رونق کسب و کار ایشان را مؤثر از همین عامل برشمرد.
   آقای رایگان معاون فرهنگی و امور خانواده مرکز خدمات استان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام ستوده و خانواده محترمشان سؤالاتی در خصوص نحوه فعالیت و فراز و نشیب‌های این فعالیت پرسید.
   گفتنی است، همسر حجت الاسلام ستوده در عرصه خیاطی انواع لباس بچه‌گانه و زنانه دارای کارگاه بوده و برای دو نفر هم ایجاد اشتغال نموده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.