مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت در خراسان رضوی

   کد: 26196
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷
   مشهد/ دوره مجازی آموزش سلامت با موضوع «مدیریت استرس و اضطراب» با تاکید بر بیماری کرونا به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان خراسان رضوی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در استان خراسان رضوی، دوره مجازی آموزش سلامت با موضوع «مدیریت استرس و اضطراب» با تاکید بر بیماری کرونا به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات این استان، برگزار شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان در این ‌باره گفت: این دوره به صورت رایگان و با هدف ارتقای سطح آگاهی خانواده‌های طلاب با محوریت «مدیریت استرس و اضطراب در دوران کرونا» و با ارائه آقای ابراهیمی کارشناسی ارشد روان شناسی برگزار شد.
   وی افزود: این وبینار با شرکت 25 نفر از طلاب برگزار شد و مباحث مربوط به استرس، اضطراب، ترس، فوبیا و تاثیرات آن بر بیماری از محورهای این دوره بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.