مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست قرارگاه حوزوی مقابله با کرونای استان خراسان برگزار شد

   کد: 26157
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵
   مشهد/ نشست قرارگاه حوزوی مقابله با کرونای استان خراسان رضوی با محوریت بررسی مشکلات بیماران و فعالیت‌های جهادی طلاب در خدمت به جامعه بیماران کرونایی در مرکز خدمات استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست قرارگاه حوزوی مقابله با کرونای استان با محوریت بررسی مشکلات بیماران و فعالیت‌های جهادی طلاب در خدمت به جامعه بیماران کرونایی در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   در این جلسه که نمایندگان نهادهای حوزوی استان حضور داشتند، مشکلات بیماران کرونا و فعالیت‌های جهادی طلاب خراسان در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی بررسی شد.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده گفت: تاکنون مشکلات درمانی بیش از 3500 نفر از مبتلایان به کرونا در مرکز خدمات حوزه پیگیری شده است و طلاب جهادی این قرارگاه به صورت تمام وقت در حال انجام هماهنگی‌های درمانی این بیماران هستند.
   وی افزود: از این تعداد، هماهنگی‌های لازم برای بستری 342 نفر، سی‌تی‌اسکن 493 نفر، ویزیت پزشک متخصص 683 نفر، خدمات پرستاری 367 نفر، ارسال دستگاه و کپسول اکسیژن 145 نفر، ارسال بسته معیشتی برای 2000 نفر از بیماران مبتلا به کرونا توسط قرارگاه جهادی حامیان مکتب الصادق (ع) و با همکاری طلاب جهادی انجام شده است.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان بیان کرد: نهادهای حوزوی و ذی‌ربط در این ایام ظرفیت‌های خود را در اختیار قرارگاه جهادی گذاشتند تا در انجام امور پیگیری درمان بیماران تسریع شود.
   وی در پایان گفت: پویش نذر نفس با هدف جمع‌آوری کمک‌های خیرین و نیک اندیشان برای خرید کپسول اکسیژن توسط این قرارگاه ایجاد شده که مورد استقبال قرار گرفت.
   اهتمام به فرهنگ‌سازی در زمینه واکسیناسیون عمومی و اطلاع‌رسانی و آموزش‌های عمومی برای پیشگیری توسط کانال‌های نهادهای حوزوی از دیگر مصوبات این ستاد بود.
   شایان ذکر است در این نشست مسئولان آستان قدس رضوی، دبیرخانه شورای عالی حوزه، اداره کل اوقاف، مرکز مدیریت و مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.