مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه مشهد
   کد: 26145
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳
   مشهد/ در ششمین رزمایش کمک مؤمنانه مرکز خدمات که با همکاری بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها و در مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت مشهد برگزار شد، 10 هزار بسته معیشتی در بین اقشار آسیب‌پذیر مبتلا به کرونا توزیع می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در ششمین رزمایش کمک مؤمنانه مرکز خدمات که با همکاری بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها و در مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت مشهد برگزار شد، 10 هزار بسته معیشتی در بین اقشار آسیب‌پذیر مبتلا به کرونا توزیع می‌شود.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین فرازی نیا در این رزمایش، خدمات قرارگاه جهادی حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات حوزه علمیه استان را ارزشمند دانست و گفت: پیگیری روند درمانی 3000 نفر از بیماران مبتلا به کرونا و ارائه خدمات پزشکی و مراقبتی به وسیله طلاب جهادی خدمت ارزنده‌ای در این شرایط حساس بود.
   وی افزود: در این ایام نهادهای حوزوی ظرفیت‌های خود را برای رسیدگی به بیماران در اختیار قرارگاه جهادی مرکز خدمات قرار دادند تا روند درمان بیماران تسریع شود.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر مرکز خدمات استان نیز در این رزمایش، ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای جهادی که به صورت شبانه‌روزی برای حل مشکلات مردم تلاش می‌کنند، اظهار داشت: امروز کمک‌های مردمی مرز نمی‌شناسد، به‌طوری‌که شاهد همیاری و کرامت برادران لبنانی و عراقی بودیم که در روزهای اخیر کمک بزرگی به بیماران کرونایی کشور کردند.
   وی بیان کرد: کرونا علی‌رغم مشکلاتی که برای همه مردم به دنبال داشته، روحیه ایثار و همدلی مسلمانان در سراسر دنیا را نیز به نمایش گذاشت.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ابراز امیدواری کرد: روحیه همدلی به‌ویژه در دولت جدید با وسعت بیشتری در جامعه اثربخش باشد که یقیناً رحمت خدا را به دنبال خواهد داشت.
   وی مشهد الرضا را پیشگام در امر خدمت‌رسانی به بیماران در کشور دانست و افزود: کمک به مستمندان کار خداپسندانه‌ای است، لذا اینکه برخی از کج اندیشان می‌گویند چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است، یک شعار انحرافی است تا مردم را از کار خیر بازدارند.
   وی در بخش دیگر سخنان خود مشکلات بشری را در عدم خودشناسی و شناخت انسان عنوان و بیان کرد: باوجود پیشرفت علم و فنّاوری، مشکلات اصلی جامعه بشریت بی‌عدالتی و ظلم است.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان افزود: بشریت امروز در وضعیتی بسیار ناراحت‌کننده قرار دارد و آن هم به خاطر ظلم افرادی است که می‌خواهند بر مظلومان سلطه پیدا کنند.
   آقای فولاد مدیرعامل بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها نیز در این رزمایش گفت: بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در سراسر کشور و در خارج از کشور در جهت فقرزدایی فعالیت می‌کند و این بنیاد با 700 شعبه و با جمعیت بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر تحت حمایت و ۶۰۰ هزار خیر ثابت و ۸ هزار کار جهادی خدمت گذار به عنوان بزرگ‌ترین خیریه کشور است.
   وی افزود: بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها که در مسیر تحقق فرمان‌ها مقام معظم رهبری گام‌های اساسی در مواسات و همدلی برداشته و امروز ششمین گام توزیع رزمایش کمک مؤمنانه را که نشان‌دهنده همدلی خیرین و نیکوکاران است در شهر مشهد برگزار می‌شود تا در تحقق اهداف فقرزدایی نقش مهمی ایفا کند.
   مدیرعامل بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها بیان کرد: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی با تعامل با بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها برای برگزاری این رزمایش و حرکت در جهت امر خیرخواهانه همگام شده و امروز با همکاری حوزه علمیه این رزمایش را برگزار کردیم.
   وی خاطرنشان کرد: حوزه‌های علمیه خیرینی دارند که به مجموعه آبشار عاطفه ها کمک می کنند و در راستای اهداف خیرخواهانه قرارگاهی تشکیل داده‌اند که ما نیز عضو این قرارگاه هستیم و در کنار حوزه علمیه تلاش می‌کنیم اقدامات شایانی در خدمت‌رسانی به مردم انجام دهیم.
   آقای فولاد با بیان اینکه این مجموعه بر حسب وظیفه آمادگی دارد خانواده‌های آسیب‌دیده ویروس کرونا را در تأمین بسته‌های معیشتی تحت حمایت قرار دهد؛ گفت: در ششمین رزمایش کمک مؤمنانه 10 هزار بسته معیشتی در همه نقاط شهر مشهد بین اقشار آسیب‌پذیری که از ویروس کرونا آسیب دیده‌اند توزیع می‌شود و ارزش ریالی این بسته‌ها بنا به نوع شرایط خانواده آسیب‌پذیر 3 تا 5 میلیون ریال است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.