مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نشست ستاد حوزوی مقابله با کرونا در استان خراسان برگزار شد

   کد: 26078
   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
   مشهد/ نشست ستاد حوزوی مقابله با کرونا در استان خراسان به منظور بررسی وضعیت بیماری در میان حوزویان و فعالیت‌های جهادی طلاب در خدمت به مردم برگزار شد.
   نشست ستاد حوزوی مقابله با کرونا در استان خراسان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، سومین نشست ستاد حوزوی مقابله با کرونا در استان با هدف بررسی وضعیت بیماری در میان مردم و حوزویان و فعالیت‌های جهادی طلاب در خدمت به جامعه بیماران کرونایی در مرکز مدیریت برگزار شد.
   در این جلسه که نمایندگان نهادهای حوزوی استان حضور داشتند، نسبت به ادامه فعالیت‌های جهادی طلاب خراسان در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی و نیز انجام امور تجهیز اموات برنامه‌ریزی شد.
   اهتمام به فرهنگ‌سازی در زمینه واکسیناسیون عمومی و نیز مراقبت‌های بیشتر مردم در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط مبلغان و خطبا از دیگر مصوبات این ستاد بود.
   معاونان فرهنگی اجتماعی سیاسی، آموزش و تبلیغ و پشتیبانی حوزه علمیه خراسان در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده پرداختند و نمایندگان آستان قدس رضوی، مرکز خدمات و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس نیز با بیان گزارشی از تلاش‌های اقدام شده، نسبت به ارائه خدمات انجام شده از قبیل اکسیژن‌رسانی، نقاهتگاه، مشاوره درمانی، پیگیری روند درمان و در واقع کم شدن آلام بیماران کرونایی گزارشی ارائه کردند و برای رسیدن به راهکارهای بهتر شدن این روند خدماتی، بحث و تبادل نظر شد.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده گفت: تاکنون مشکلات درمانی بیش از 2500 نفر از طلاب مبتلا به کرونا در مرکز خدمات حوزه پیگیری شده است و طلاب جهادی این قرارگاه به صورت تمام وقت در حال انجام هماهنگی‌های درمانی این بیماران هستند.
   وی افزود: شناسایی بیماران از طریق سامانه‌های مرکز خدمات و تماس با آن‌ها، ثبت شرح‌حال بیماران و نیازهای درمانی، هماهنگی جهت ویزیت پزشک متخصص، سی‌تی‌اسکن، ارسال کپسول و دستگاه اکسیژن ساز، بستری اورژانسی، ارائه خدمات پرستاری و عیادت از بیماران و تأمین دارو و سرم از جمله خدمات ارائه شده در قرارگاه درمان و فوریت‌های پزشکی حوزه علمیه خراسان است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.