مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی خبر داد:

   آغاز واکسیناسیون طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی

   کد: 26058
   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
   مشهد/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه علمیه استان از آغاز واکسیناسیون طلاب حوزه علمیه استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه علمیه استان از آغاز واکسیناسیون طلاب حوزه علمیه استان خبر داد.
   وی افزود: تاکنون 3000 نفر از مبلغان و اساتید برای انجام واکسیناسیون دعوت شده‌اند و از ابتدای شهریور ماه سال جاری واکسیناسیون طلاب سطوح مختلف حوزه اجرا خواهد شد.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه علمیه استان بیان کرد: کلیه طلاب بالای 30 سال اعم از شیعه، سنی، ایرانی، غیرایرانی، برادر و خواهر شامل واکسیناسیون در این مرحله خواهند بود.
   وی خاطر نشان کرد: مرحله اول واکسیناسیون طلاب تا نیمه شهریور ماه انجام و تاریخ، زمان و مکان واکسیناسیون هر شخص به صورت پیامک برای وی ارسال خواهد شد و نیازی به ثبت‌نام نیست.
   حجت‌الاسلام نوربخش اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده واکسیناسیون طلاب شهرستانی در محل سکونت آن‌ها انجام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.