مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب شهرستان بروجرد بررسی شد

   کد: 26055
   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
   خرم‌آباد/ مدیرکل مرکز خدمات استان لرستان با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بروجرد با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، حجج اسلام محمدی امین مدیرکل مرکز خدمات استان و حسینی امام جمعه و مهندس پارسا رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بروجرد، در دفتر امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه که آقای سلیمان الیگودرزی مسئول مرکز خدمات نمایندگی بروجرد و مهندس سیف معاون مسکن مرکز خدمات استان نیز حضور داشتند، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از مشکلات طلاب و روحانیون این استان به خصوص در زمینه‌ی مسکن، اظهار امیدواری کرد: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی این مشکلات تا حدودی رفع گردد.
   در ادامه، مهندس پارسا رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بروجرد، درباره‌ی زمین در نظر گرفته شده برای ساخت واحدهای مسکونی طلاب توضیحاتی ارائه کرد و گفت: این زمین به مساحت 11 هزار متر مربع در شهرک اندیشه میدان لؤلؤ شهرستان بروجرد و برای ساخت تعداد 200 واحد مسکونی در قالب در طرح اقدام ملی مسکن اختصاص یافته است.
   گفتنی است در روند رفع مشکلات مسکن طلاب استان تاکنون تعداد 120 نفر از طلاب متقاضی مسکن در شهرستان بروجرد توسط مرکز خدمات استان به اداره راه و شهرسازی معرفی شده‌اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.