مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات خراسان رضوی خبر داد:
   رسیدگی به فوریت‌های درمانی 1500 نفر از طلاب مبتلا به کرونا در خراسان رضوی
   کد: 26033
   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳
   مشهد/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات خراسان رضوی از رسیدگی به فوریت‌های درمانی 1500 نفر از طلاب مبتلا به کرونا و خانواده‌های آن‌ها خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌ نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات از رسیدگی به فوریت‌های درمانی 1500 نفر از طلاب مبتلا به کرونا و خانواده‌های آن‌ها خبر داد.
   وی افزود: اطلاعات طلاب مبتلا به کرونا طی فراخوان اعلام شده از طریق سامانه‌های پیامکی و کانال مرکز خدمات استان دریافت شد و کارگروه رسیدگی به مشکلات درمانی بیماران تشکیل و گروه‌های جهادی طلاب در مرکز خدمات استان مستقر شدند.
   وی افزود: در مرحله اول گروه‌های جهادی با طلاب مبتلا به کرونا تماس گرفته و وضعیت بیماری آن‌ها را ثبت و بر اساس اولویت‌های بستری و رادیولوژی، نیاز به اکسیژن و تزریقات، قرنطینه خانگی و نیاز به دارو در منزل و نیاز به آموزش، طبقه‌بندی و بر همین اساس اقدامات درمانی را پیگیری می‌کنند.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان بیان کرد: با پیگیری‌های مرکز خدمات هماهنگی‌های لازم برای انجام آزمایش‌ها، رادیولوژی، بستری، تهیه دارو، کپسول اکسیژن و اقدامات مراقبتی انجام و این مسئله از طریق ظرفیت‌های نهادهای ذی‌ربط و مراکز حوزوی تأمین شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.