مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه مجمع خیرین مرکز خدمات سمنان برگزار شد

   کد: 26025
   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
   سمنان/ جلسه مجمع خیرین مرکز خدمات استان با حضور دبیر مجمع و مدیران مراکز حوزوی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، جلسه مجمع خیرین مرکز خدمات استان با حضور دبیر مجمع و مدیران مراکز حوزوی برگزار شد.
   در این جلسه نجفعلی انتظاری دبیر مجمع خیرین استان با اشاره به اهمیت جذب منابع پایدار و شناسایی آنها گفت: با برنامه‌ریزی و تلاش همه مؤثرین امیدواریم تا بتوانیم بخشی از مشکلات طلاب و روحانیون را مرتفع کنیم.
   در ادامه، حجت الاسلام جمشیدی مدیر کل مرکز خدمات استان با اشاره به منابع محدود مرکز خدمات جهت گره‌گشایی از امور طلاب، ظرفیت مجمع خیرین و مرکز نیکوکاری حضرت ولیعصر (عج) وابسته به مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را بسیار مناسب دانسته و ابراز امیدواری کرد با شناسایی و جذب منابع پایدار گامی بلند جهت نیل به اهداف برداشته شود.
   در این جلسه مدیران مراکز حوزوی برادران و خواهران و مدیر سابق مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.