مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • آغاز ثبت‌نام چهارمین جشنواره قرآن و عترت

   کد: 26018
   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
   چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت ویژه همسر و فرزندان طلاب برادر و طلاب خواهر و فرزندان ایشان به همت دبیرخانه قرآن و عترت معاونت معیشت و فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه و سازمان دارالقرآن کریم برگزار می گردد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت ویژه ههمسر و فرزندان طلاب برادر و طلاب خواهر و فرزندان ایشان به همت دبیرخانه قرآن و عترتِ معاونت معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه و سازمان دارالقرآن کریم برگزار می گردد.
   اختتامیه این جشنواره در دو بخش آموزش و مسابقات در آبان ماه 1400 مصادف با ایام میلاد پیامبر اکرم ( صلی الله علیه و آله) برگزارمی شود.
   متقاضیان می توانند برای ثبت نام از تاریخ 20 مرداد ماه 1400 به سامانه سخای جدید / خدمات فرهنگی / جشنواره قرآنی (ویژه همسر و فرزندان طلاب برادر) مراجعه نمایند.

   کسب اطلاعات کامل و جزییات جشنواره از طریق لینک زیر:

   https://b2n.ir/n77175


   لینک "کانال اطلاع رسانی" چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه
   https://eitaa.com/csis_quran


   لینک ثبت نام "بخش های مسابقه ای همسر و فرزندان طلاب برادر" چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه
   https://service.csis.ir/Account/login


   لینک ثبت نام "بخش های آموزشی" چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه
   https://lms.telavat.com/addon/tolab.aspx


   ثبت نام طلاب خواهر و فرزندان ایشان،از طریق مراجعه به شعب حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور


   مزایا:

   آموزش رایگان
   اعطاء مدرک
   اهدای جوایز به برگزیدگان

   ضمنا آئین نامه این جشنواره در پیوست قابل ملاحظه است.

    فایل پیوست
    
   1-
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.