• [ اخبار ویژه مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • اطلاعیه 156 مسکن: ثبت‌نام تعداد 200 واحد مسکونی در پروژه زندگی 3 مشهد

   کد: 26013
   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹
   اطلاعیه 156 مسکن: ثبت‌نام تعداد 200 واحد مسکونی در پروژه زندگی 3 مشهد

   به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم فاقد مسکن استان خراسان رضوی می‌رساند:
   معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز اقدام به پیش ثبت‌نام در پروژه زندگی 3 مشهد استان خراسان رضوی با مشخصات ذیل می نماید. لذا در صورت تمایل و داشتن توانائی مالی تا تاریخ 1400.05.25 جهت ثبت‌نام و تحویل مدارک به مرکز خدمات استان خراسان رضوی به نشانی مشهد، خیابان آیت‌الله بهجت، بهجت 25 ، ساختمان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، طبقه دوم، معاونت مسکن، مراجعه نمایید.

   موقعیت پروژه:
   شهر مشهد مقدس، بلوار رسالت ،انتهای رسالت81؛
   مشخصات پروژه:
   1- تعداد واحدهای تخصیص یافته 200 واحد می‌باشد؛
   2- اختصاص و واگذاری تا 200 واحد به متراژ مفید 79 یا 105 مترمربع در بلوک‌های شاملو 4 به صورت مجزا؛
   3- این واحدها دارای آسانسور، پارکینگ مسقف ، پنجره دو جداره UPVC، کمد ملامینه و کابینت MDF، کف تمام سرامیک، سیستم لوله‌های سرد و گرم از نوع پنج لایه و فاضلاب از نوع PVC فشار قوی و شیرآلات می‌باشد.
   4- واگذاری واحدها با احتساب کلیه هزینه ها اعم از هزینه زمین، ساخت، محوطه سازی، بیمه و دارایی، انشعابات (آب، فاضلاب، برق و گاز)، قیمت هر واحد طبق سند و صورت‌مجلس تفکیکی با احتساب قیمت پارکینگ مسقف و انباری لحاظ می‌گردد.
   تبصره: لازم به ذکر است قیمت مشخص شده هر واحد مربوط به طبقه سوم و به‌صورت میانگین بوده، نحوه پرداخت بر اساس قیمت پایه در جدول ذیل معین گردیده و برای واحدهای جنوبی حداکثر ضریب 25/1 و برای واحدهای شمالی حداکثر ضریب 98/0 به قیمت پایه اضافه خواهد شد.


   5- مبلغ 000/000/100/2 ریال از بهای واحد مسکونی، به‌صورت وام بانک مسکن با اقساط 10 ساله و کارمزد 18% می‌باشد که توسط شرکت سازنده تخصیص یافته و به‌عنوان بخشی از بهای واحد مسکونی منظور خواهد شد.
   تبصره : طلاب متقاضی به هنگام تحویل واحد پس از تسویه حساب با شرکت، با معرفی شرکت به بانک مسکن ، نسبت به دریافت کارت قسط اقدام نموده سپس واحد خود را تحویل خواهند گرفت.
   6-درصد پیشرفت پروژه در حال حاضر50 درصد می‌باشد.
   نحوه پرداخت:
   *کلیه پرداختی‌های متقاضیان به شماره حساب معرفی شده از سوی شرکت بتن ساز تربت واریز خواهد گردید.
   1- نحوه واریز پیش پرداخت متقاضی ، طبق جدول بالا به حساب معرفی شده از سوی شرکت ، جهت انعقاد قرارداد حداکثر تا 1400.05.30 می‌باشد.
   2- باقیمانده مبلغ به غیر از پیش پرداخت و وام بانک مسکن، بر اساس جدول پرداخت بالا خواهد بود که چک‌های آن توسط متقاضی در زمان ثبت‌نام تحویل شرکت می‌گردد.
   شرایط پیش ثبت‌نام:
   1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
   2- دارای کد پذیرشی فعال در مرکز خدمات حوزه های علمیه و امکان استفاده از کلیه خدمات مرکز؛
   3- فاقد مسکن شخصی؛
   4- متأهل؛
   5- غیر شاغل؛
   6- دارای تراز تحصیلی 9 به بالا (اتمام سطح 2 به بالا)؛
   7- محل صدور شناسنامه شهر مشهد مقدس یا در صورت بومی نبودن دارای نخبگی، استعداد برتر یا اساتید سطوح عالی؛
   8- نقش‌آفرینی در یکی از شئون روحانیت (تحصیل یا تبلیغ یا پژوهش یا تدریس)
   9- عدم سابقه مالکیت ملکی در هر جای کشور برای متقاضی و همسر؛
   10- عدم استفاده از خدمات مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تاکنون؛
   مدارک موردنیاز:
   1- کپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی و همسر به‌صورت خوانا 1 نسخه
   2- تکمیل فرم‌های مربوطه و مراجعه حضوری به مرکز خدمات خراسان رضوی جهت تأیید شرایط اولیه، استعلامات ادارات مربوطه و دریافت معرفی نامه؛

   تذکرات مهم:
   1- مرکز خدمات حوزه‌های علمیه درصدد فراهم نمودن تسهیلاتی برای اعضای پروژه می‌باشد.
   2- با توجه به ظرفیت محدود واحدهای پروژه در صورت پیش ثبت نام بیش از ظرفیت پروژه مطابق با امتیاز بندی و اولویت بندی و همچنین کسانی که زودتر ثبت نام قطعی و مبالغ مربوطه را به حساب پروژه واریز نمایند اقدام خواهد شد.
   3- مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور کمک به تأمین مسکن طلاب با همکاری و عقد تفاهم‌نامه مشترک با نهادهای متولی مسکن (راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، تعاونی و غیره) نسبت به شناسایی پروژه‌های فاقد متقاضی و معرفی به طلاب واجد شرایط اقدام می‌نماید. لذا هرگونه افزایش قیمت، تأخیر در تحویل، نواقص و معایب ساخت و هرگونه عدم ایفای تعهدات بر عهده نهاد متولی ساخت بوده و مرکز صرفاً نقش شناسایی و معرفی به طلاب را دارد. فلذا تعهدات مالی و فنی فی‌مابین طلاب و نهاد متولی پروژه هیچ‌گونه مسئولیتی را متوجه مرکز نمی‌نماید. و در صورت بروز اختلاف مرجع رسیدگی بدواً از طریق نهاد متولی پروژه و در صورت عدم توافق با مراجع قانونی می‌باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33231281-051 بخش مسکن تماس حاصل فرمایید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: