مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دومین جشنواره سراسری تکریم خانواده طلاب

   کد: 25986
   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳

   معاونت معیشت و امور خانواده مرکز خدمات حوزه های علمیه، با هدف شناسایی و تکریم خانواده‌های موفق طلبه، اقدام به برگزاری دومین جشنواره سراسری تکریم نموده است.
   این جشنواره که به منظور الگوسازی فرهنگی برای خانواده‌های طلاب در حال برگزاری است به دنبال شناسایی نخبگان و خانواده‌های موفق در زمینه‌های مختلف است.
   موضوعات این جشنواره عبارتند از:
   1. جهاد و شهادت
   2. خانواده‌های قرآنی
   3. خانواده‌های برتر علمی
   4. خانواده‌های موفق در زمینه هنر و رسانه
   5. خانواده‌های تبلیغی، فرهنگی
   6. خانواده‌های مدال‌آور ورزشی
   7. خانواده‌های کارآفرین
   8. خانواده موفق در موضوع جمعیت و فرزند آوری
   9. خانواده شهدای مدافع سلامت
   10. خانواده الگو در مواسات مؤمنانه

   11. خانواده‌های جهادی


   شاخص‌های قرآنی، علمی، هنری و تبلیغی به صورت خود اظهاری خانواده‌ها در سامانه سخا و در پنل شخصی شناسایی می‌شوند و اطلاعات سایر شاخص‌ها از طریق استعلام از نهادهای مرتبط جمع‌آوری و ارزیابی خواهند شد.
   هم اکنون سامانه تکریم از خانواده‌های موفق و تجلیل از نخبگان در سایت سخا آماده ثبت‌نام می‌باشد.
   خانواده‌های محترم طلاب (همسر و فرزندان) می‌توانند در چهار گرایش نخبگان علمی، قرآنی، تبلیغی و ورزشی به سامانه سخا/ خانواده و امور فرهنگی/ بخش تکریم مراجعه کنند و در صورت هرگونه سؤال با شماره تلفن داخلی 6570 آقای طاهری تماس بگیرند.
   مهلت بارگذاری اسناد و مدارک تا پایان مهرماه 1400 می‌باشد و پس از جمع‌آوری مدارک و ارزیابی، به برترین و موفق‌ترین خانواده‌های طلاب جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.