مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات سیستان و بلوچستان:

   مرکز مهارت‌آموزی در مرکز خدمات سیستان و بلوچستان راه‌اندازی می‌شود

   کد: 25953
   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان گفت: مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی ویژه طلاب و خانواده‌های آنان در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان راه‌اندازی می‌شود.

   حجت الاسلام مهدی نژاد در گفت و گو با روابط عمومی مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک عید سعید غدیر خم گفت: مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی ویژه طلاب و خانواده‌های آنان برای نخستین بار در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان راه‌اندازی می‌شود.
   وی بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا خانواده طلاب نیز بتوانند در بحث آموزش مهارت زندگی در کنار نشر و ترویج آموزه‌های دینی قدم بردارند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به ضرورت ترویج مشاغل خانگی افزود: هرچه مراکز مهارت‌آموزی در نقاط مختلف شهر بیشتر باشد مهارت آموزان بهتر می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.
   وی تصریح کرد: مشاغلی چون قالیبافی، زنبورداری، پرورش قارچ، گیاهان دارویی، طراحی و دوخت و خدمات رایانه‌ای ازجمله مشاغل فعال در استان هستند که در این مرکز می‌توان آموزش داد.
   حجت الاسلام مهدی نژاد تأکید کرد: اگر این مرکز مهارت‌آموزی حمایت شود همسر و فرزندان طلاب در کنار کسب مهارت و شغل، با ایجاد کسب و کار، باقی افراد را نیز صاحب شغل خواهند کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.