مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان

   کد: 25945
   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
   رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان به منظور گسترش همکاری‌ها دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین لاکانی مدیر کل این مرکز با دکتر حیدر نژاد معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار گفتگو کرد.
   این دیدار به منظور بررسی بندهای تفاهم‌نامه میان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشکر و قدردانی از معاون بهداشتی در زمینه همکاری بسیار خوب با مرکز خدمات و همچنین در مقابله با ویروس کرونا، تلاش بیشتر مسئولان این معاونت در برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی برای جامعه هدف مرکز را خواستار شد.
   وی مسئولیت معاونت بهداشتی را در زمینه سلامت جامعه بسیار مهم دانست و افزود: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در جهت همکاری و همراهی با معاونت بهداشتی آمادگی لازم خود را اعلام می‌دارد.
   در ادامه، دکتر حیدرنژاد گفت ضمن تشکر از همکاری مرکز خدمات، به ویژه در مقابله با بیماری کرونا، از آمادگی این معاونت برای ارائه خدمات سلامت محور برای حوزویان در تمامی شهرهای استان خبر داد،
   وی در پایان از مرکز خدمات درخواست کرد تا در زمینه آگاهی بخشی به آحاد جامعه برای حفظ سلامت خود، کما فی السابق همکاری لازم را داشته باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.