مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی زوج‌های جوان طلبه تهران

   کد: 25935
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   تهران/ کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی زوج‌های جوان طلبه استان تهران به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین اکبری مدیر کل این مرکز در کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی ویژه زوج‌های جوان طلبه استان، ضمن تبریک عید غدیر و آغاز زندگی مشترک به زوج‌های جوان، گفت: فلسفه تشکیل کارگاه‌های آموزشی، مهارت افزایی نسبت به ارتقاء یک زندگی اسلامی و ایرانی است.
   وی گفت: هدف از این جلسات بالا بردن سطح کیفی زندگی زوج‌های جوان است و این نکته را باید متذکر شد که نباید به همین جلسات اکتفا کرد، چراکه از لحاظ زمانی محدودیت دارد. در همین راستا مرکز مشاورینی دارد که هر وقت شما عزیزان احساس کردید نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از مشاورین متخصص این امر استفاده کنید.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه طلاب و روحانیون مرکز خدمات تلاش کرده است اکثر خدمات خود را به صورت غیر حضوری و به صورت مجازی در بستر سامانه سخا ارائه نماید.
   وی گفت: دومین اتفاق مهم در زندگی بعد از تولد ازدواج است و هیچ مسئله‌ای به ‌اندازه ازدواج مهم نیست.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری تصریح کرد: طلاب محل رجوع مردم هستند، مردم باید از نحوه زندگی آن‌ها درس بگیرند؛ اگر زندگی ما طلاب ایده‌آل نباشد نمی‌توانیم الگو برای مردم باشیم.
   برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشاوره خانواده ویژه زوج‌های جوان از دیگر برنامه‌های این کارگاه آموزشی بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.