مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مرکز خدمات و جهاد دانشگاهی استان اصفهان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   کد: 25934
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
   اصفهان/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و جهاد دانشگاهی استان اصفهان به منظور ارتقای تعامل و افزایش بهره‌گیری از ظرفیت‌های دو مجموعه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان اصفهان، حجج اسلام عسگری مدیرکل و طباطبائی معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و دکتر ژیان پور رئیس جهاد دانشگاهی استان به منظور ارتقای تعامل و بهره‌گیری از ظرفیت‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   طرفین ضمن ابراز خرسندی از فرصت ایجاد شده، بر فراهم کردن زیر ساختهای لازم در راستای توسعه‌ی فضای کسب‌وکار، ایجاد اشتغال و کارآفرینی، خدمات عرصه سلامت و همچنین توسعه کمی و کیفی همکاری‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی تأکید کردند.
   در پایان این جلسه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری و برقراری ارتباط سازمان‌یافته، بین دو مجموعه امضا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.