مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام شیدایی در شیراز

   کد: 25926
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
   شیراز/ معاونین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام شیدایی بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجت الاسلام زارع معاون اجرایی و هماهنگی مرکز خدمات استان در این بازدید با قدردانی از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام شیدایی گفت: کار کردن و تلاش در تأمین معیشت خانواده در کنار تدریس و تبلیغ خود یک جهاد است.
   وی همچنین اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک با تهیه مکانی مناسب از توانمندی ایشان در آموزش افراد متقاضی فراگیری معرق کاری استفاده شود.
   آقای رایگان معاون سلامت مرکز خدمات استان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای آقای شیدایی و خانواده محترمشان سؤالاتی در خصوص مشکلات این فعالیت پرسید.
   در ادامه، حجت الاسلام شیدایی ضمن تشکر از برنامه‌های خوداشتغالی مرکز، به تشریح فعالیت‌های خوداشتغالی خود و خانواده‌اش پرداخت و به مشکلاتی چون قیمت بالای مواد اولیه و ابزارآلات و نداشتن فضای مناسب برای گسترش فعالیت خود اشاره کرد.
   گفتنی است، همسر حجت الاسلام شیدایی در عرصه معرق فعالیت داشته و در این زمینه کارگاه آموزشی برگزار می‌کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.