مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی امام جمعه شاهرود از فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   کد: 25918
   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
   سمنان/ امام جمعه شهرستان شاهرود در دیدار با مدیرکل مرکز خدمات استان سمنان از فعالیت‌های این مرکز در خدمت به طلاب و روحانیون قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، حجت الاسلام جمشیدی مدیرکل این مرکز با حضور در شهرستان شاهرود با حجت الاسلام و المسلمین امینی امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این دیدار گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه کرد و گفت: تعامل با ائمه محترم جمعه و مدیران مراکز حوزوی از اولویت‌های این مرکز، جهت خدمت‌رسانی هر چه مطلوب‌تر به طلاب و روحانیون است.
   وی با تشکر از امام جمعه شاهرود به علت حمایت‌هایشان از برنامه‌های مرکز، وی را عضو خانواده مرکز خدمات دانست.
   در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین امینی ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب مدیر جدید این مرکز، از زحمات حجت الاسلام و المسلمین قدرتی قدردانی کرد.
   وی با اشاره به اهمیت خدمت به مردم به ویژه اهل علم، مرکز خدمات را یادگاری گرانقدر مقام معظم رهبری به طلاب و روحانیون عنوان کرد.
   امام جمعه شاهرود با اشاره به ضرورت ارائه خدمات هدفمند به طلاب، رعایت عزت و کرامت جامعه هدف را مهم دانست.

   گفتنی است، در این دیدار حجج اسلام پریمی معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و حسینی مسئول نمایندگی مرکز خدمات شاهرود نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.