مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت‌الاسلام مؤیدی در شیراز

   کد: 25910
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
   شیراز/ معاونان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت‌الاسلام مؤیدی که در زمینه تابلو فرش فعالیت می‌کند بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجج اسلام رایگان معاون خانواده و امور فرهنگی و زارع معاون اجرایی و هماهنگی مرکز خدمات استان از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام مؤیدی بازدید کردند.
   حجت الاسلام زارع در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام مؤیدی و همسرشان، توصیه‌هایی برای تبدیل فعالیت مذکور به یک درآمد پایدار بیان کرد.
   حجت الاسلام مؤیدی ضمن تشریح فعالیت‌های خود، نبود محلی برای تهیه مواد اولیه با قیمت مناسب و نیز بازار فروش را از مشکلات خود برشمرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.