مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نخستین جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری خانواده طلاب "مشکات"

   کد: 25877
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نخستین جشنواره فرهنگی ادبی و هنری خانواده طلاب در راستای گام دوم انقلاب و با هدف ایجاد انگیزه در میان همسر و فرزندان محترم طلاب سراسر کشور در عرصه هنر، ادب و رسانه و همچنین شناسایی و معرفی افراد برتر برگزار می شود.

   محورهای موضوعی این جشنواره عبارت‌اند از:
   بخش آزاد (ویژه بخش کودک) و موضوعات ویژه شامل:
   ارائه تصویر صحیح از سبک زندگی طلبگی/ افتخار به هویت طلبگی توسط همسر و فرزندان طلبه/ نقش مکمل همسر در موفقیت‌ها و ایفای رسالت حوزوی طلبه/ نقش الگویی خانواده طلاب در تربیت صحیح فرزندان/ نقش هدایت گرانه خانواده طلاب در بصیرت دینی و انقلابی جامعه
   گفتنی است این جشنواره در چهار بخش اصلی: هنرهای نمایشی/ هنرهای تجسمی/ هنرهای ادبی/ بخش ویژه کودک و رشته‌های زیر مجموعه: طرح و فیلم‌نامه/ فیلم: مستند، داستانی/ تیزر/ قصه‌گویی/ سرود/ نقاشی/ کاردستی/ خوشنویسی/ طراحی و پوستر/ عکاسی/ گرافیک/ رمان/ شعر/ داستان، برگزار می‌شود.
   جامعه هدف در این طرح: همسر و فرزندان تحت تکفل طلاب برادر، طلاب خواهر دارای پرونده پذیرشی فعال
   (طلاب ایرانی و غیر ایرانی)
   متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌بایست جهت ثبت نام و ارسال آثار خود، از دهم شهریور لغایت اول آذر 1400 به پنل شخصی خود در سامانه سخای مرکز خدمات- قسمت خدمات فرهنگی مراجعه نمایند.

   جهت مشاهده و دریافت آیین‌نامه اجرایی جشنواره مشکات به پیوست مراجعه نمایید.

    فایل پیوست
    
   1-
   الزامات جشنواره 475.18  کیلوبایت
   2-
   رشته ها و جوایز117.56  کیلوبایت
   3-
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.