مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فراخوان آغاز پذیرش دوره‌های عمومی و تخصصی جهاد دانشگاهی قم

   کد: 25875
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، مرکز جهاد دانشگاهی قم، دوره‌های تخصصی و عمومی با امکان شرکت خانواده های طلاب و روحانیون گرامی برگزار می‌کند.

   بر اساس این گزارش، دوره‌های تخصصی و عمومی مرکز جهاد دانشگاهی قم که به همت معاونت فرهنگی و معیشت مرکز خدمات امکان شرکت خانواده ی طلاب گرامی نیز در آنها فراهم شده، عبارتند از: رشته‌های کمک‌های اولیه، داروخانه، عکاسی، پژوهشی، طب سنتی، ادبی، هنرهای تجسمی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاه، رمز ارزها، رشته‌های تخصصی زبان و دوره‌های آمادگی برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی.
   لازم است ذکر شود که با توجه به تفاهم‌نامه اخیر مرکز خدمات و جهاد دانشگاهی قم تخفیف اعمال‌شده بر شهریه دوره‌ها برای دوره‌های عمومی 20 و دوره‌های تخصصی 10 درصد است.
   گفتنی است شرکت در این دوره‌ها برای عموم طلاب خواهر و برادر بلامانع بوده و شهریه دوره‌ها نیز بر اساس میزان شهریه تقسیط خواهد شد.
   علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام از طریق پل‌های ارتباطی معرفی‌شده در بروشوری که در پیوست این اطلاعیه آمده، اطلاعات لازم را دریافت نمایند.


   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:


   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم |

   کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم


    فایل پیوست
    
   1-
   rahnama.pdf1.09  مگابایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.