مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تصویب اصلاحات آئین‌نامه‌ی حمایت هدفمند از معمرین، از کارافتادگان و خانواده مرحومین

   کد: 25708
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶
   اصلاحات آئین‌نامه‌ی حمایت هدفمند از معمرین، ازکارافتادگان، و خانواده مرحومین مطابق ضوابط طرح جامع هدفمندی در جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات بررسی و تصویب شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، چهارمین جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات در دوره جدید برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات، گزارشی از فعالیت‌های اخیر مرکز ازجمله؛ دیدار با مراجع عظام تقلید، انعقاد تفاهم‌نامه با وزارت راه و شهرسازی به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های طرح اقدام ملی مسکن برای طلاب، دیدار با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی . انتصاب بعضی مدیران استانی ارائه کرد.
   در ادامه اصلاحات آئین‌نامه حمایت هدفمند از معمرین، ازکارافتادگان، و خانواده مرحومین مطابق ضوابط طرح جامع هدفمندی در جلسه هیئت مدیره مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.