مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام قربانی در شیراز

   کد: 25701
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵
   شیراز/ معاونان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام قربانی که در زمینه طب ایرانی اسلامی فعالیت می‌کنند بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجج اسلام رایگان معاون خانواده و امور فرهنگی و زارع معاون اجرایی و هماهنگی مرکز خدمات استان از فعالیت‌های خوداشتغالی خانواده حجت الاسلام قربانی بازدید کردند.
   حجت الاسلام زارع در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام قربانی و همسرشان، اظهار داشت: اشتغال خانگی در صورتی می‌تواند منجر به ایجاد درآمد پایدار شود که اولاً متناسب با استعداد و توانمندی افراد و ثانیاً همراه با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری باشد.
   وی همچنین امید به موفقیت، تلاش و همت را از دیگر عوامل تثبیت یک فعالیت برشمرد.
   در ادامه، حجت الاسلام رایگان ارائه برنامه و نیز اشتغال تعداد دیگری از خانواده‌های طلاب در برنامه‌های آتی ایشان را خواستار شد.
   حجت الاسلام قربانی ضمن تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های خود ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک بتواند برای حداقل 5 نفر دیگر نیز شغل ایجاد نماید.
   وی محدودیت مکان، بعد مسافت تا مرکز شهر، قیمت بالای تجهیزات را از مشکلات فعالیت خود عنوان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.