مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تا پایان سومین مرحله از اجرای طرح سنجش سلامت؛
   سنجش سلامت ۲۱۰ تن از اساتید سطح عالی حوزه‌های علمیه قم انجام شد
   کد: 25692
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵
   به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم طرح سنجش سلامت اساتید سطح عالی از بهمن ۱۳۹۹ آغاز شد و تاکنون ۲۱۰ تن از اساتید سطح عالی استان در این طرح شرکت کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، سومین مرحله از طرح سنجش سلامت اساتید سطح عالی حوزه‌های علمیه قم با موفقیت اجرا شد.
   بر اساس این گزارش، طرح سنجش سلامت اساتید سطح عالی حوزه‌های علمیه قم که به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز و همکاری داروخانه و ساختمان پزشکی الهادی انجام شد از بهمن ۱۳۹۹ آغاز و تاکنون ۲۱۰ تن از اساتید سطح عالی حوزه‌های علمیه در این طرح شرکت کردند و کارنامه سلامت آنان تکمیل شد.
   لازم است ذکر شود که سنجش سلامت اساتید سطح عالی حوزه‌های علمیه قم با مدیریت داروخانه و ساختمان پزشکان الهادی انجام‌ شده است.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.