مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر معرفی شد

   کد: 25686
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴
   بوشهر/ مراسم معارفه مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر و قدردانی از سرپرست سابق این مرکز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین امیری مدیر کل جدید مرکز خدمات استان و قدردانی از حجت الاسلام و المسلمین عدالت سرپرست سابق این مرکز برگزار شد.
   در این مراسم، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی مدیرکل حوزه ریاست و آقای نیکزادیان مشاور رئیس مرکز و مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات، و جمعی از مسئولان حوزوی استان حضور داشتند.
   آیت الله صفایی بوشهری در سخنانی مرکز خدمات را به‌عنوان مرکز خدمت به اسلام و خدمت به اساس ایمان، تقوا و اخلاق عنوان کرد و اظهار داشت: مرکز خدمات در حوزه علمیه، مرکز خدمت به خانواده پرچمداران اسلام و شخصیت‌هایی است که نماد اسلامیت هستند.
   نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: مرکز خدمات حوزه علمیه، مرکزی خاص است، چراکه گروه هدف آنها اقشار ویژه‌ای هستند که اهل بیت (ع) به آنها توجه دارند.
   امام جمعه بوشهر با تأکید بر توجه به حل مشکلات افراد جامعه تصریح کرد: هر خدمتی که به خانواده‌هایی که دچار مشکل هستند ارائه شود، خداوند در همین دنیا دست شما را می‌گیرد.
   امام جمعه بوشهر افزود: با گذشت زمان و توسعه نیازهای جامعه روحانیت، اگر مرکز خدمات حوزه نبود جامعه روحانیت دچار چالش و بحران می‌شد.
   همچنین، حجت الاسلام و المسلمین موسوی، از لطف و توجه نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به حوزه‌های علمیه، مجموعه‌های حوزوی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قدردانی کرد.
   وی همچنین ضمن خیر مقدم به مسئولان مراکز حوزوی حاضر در مراسم، از زحمات و تلاش‌های سرپرست سابق مرکز خدمات استان بوشهر تشکر کرد و گفت: حجت الاسلام عدالت فعالیت‌ها و خدمات مطلوب و مؤثری را در استان انجام دادند .
   مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات از حجت الاسلام و المسلمین امیری برای پذیرش این مسئولیت تشکر کرد و افزود: امیدوارم این جابه‌جایی‌ها باعث خیر و برکت برای استان بوشهر و حوزه‌های علمیه باشد.
   همچنین، در پایان حکم مدیرکل جدید مرکز خدمات استان توسط آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌ها و مشاور رئیس مرکز قرائت گردید.
   نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پایان ضمن تشکر از زحمات سرپرست سابق مرکز خدمات حوزه علمیه بوشهر، از حجت الاسلام و المسلمین امیری بابت قبول زحمت این مسئولیت تشکر کرد و افزود: ان‌شاءلله با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیری مرکز خدمات حوزه رشد و بالندگی بیشتری پیدا کند و باعث خیر و برکت برای استان بوشهر باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.