مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نماینده ولی فقیه در استان همدان:

   ایجاد منابع پایدار در حوزه علمیه یکی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات پیش روی طلاب است

   کد: 25642
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲
   همدان/ جلسه هم‌اندیشی مبلغان هجرت و مستقر استان همدان به منظور جذب منابع پایدار با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیر کل جذب ظرفیت‌ها و منابع مرکز خدمات برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، جلسه هم‌اندیشی مبلغان هجرت و مستقر استان به‌منظور جذب منابع پایدار با حضور آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و حجج اسلام عدالت مدیر کل جذب ظرفیت‌ها و منابع مرکز خدمات کشور، بسطامی مدیرکل مرکز خدمات و جمعی علما و مبلغان این استان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، نماینده ولی‌فقیه در استان ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور علما و مبلغان عزیز در این گردهمایی، گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در زمینه جذب منابع در این استان ارائه داد.
   در ادامه، مدیرکل جذب منابع و ظرفیت‌های مرکز خدمات، ضمن بیان اقدامات صورت گرفته در این موضوع و بعضی موانع موجود، به وظیفه مهم مبلغان در جذب خیرین به سمت ایجاد منابع پایدار اشاره کرد.
   در پایان این گردهمایی و پس از اظهارنظر بعضی مبلغان، نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به نظرات ارائه شده، خصوصاً در زمینه وقف و آثار آن، گفت: برای خروج از برخی مشکلات پیش روی حوزه‌های علمیه باید به سمت جذب منابع پایدار حرکت کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.