مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مجمع خیرین خواهر خراسان جنوبی برگزار شد

   کد: 25640
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
   بیرجند/ اولین مجمع خیرین خواهر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی برگزار شد.
   مجمع خیرین خواهر خراسان جنوبی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام مهدوی پور معاون اداری و مالی مرکز خدمات استان با اشاره به مشکلات موجود در جامعه روحانیت از قبیل قلیل بودن درآمد و معیشت خانواده‌های طلاب و روحانیون، گفت: این مجمع با ظرفیت و پتانسیلی که دارد می‌تواند در خصوص ایجاد شغل‌های خانگی برای خانواده و همسران طلاب قدمی مؤثر بردارد.
   وی هدف از برگزاری مجمع را توانمند کردن خانواده طلاب در جهت ایجاد اشتغال در محیط خانه و کم کردن مشکلات اقتصادی روحانیون دانست و افزود: یقیناً اگر مشکلات اقتصادی طلاب و روحانیون کاهش یابد، طلبه در جهت ادامه تحصیل و همچنین تبلیغ با پیشرفت قابل توجهی رو به رو خواهد شد.
   در ادامه، خانم هلال بیرجندی، دبیر مجمع خیرین خواهران استان گفت: یکی از برنامه‌های راهبردی مرکز که نیازمند حمایت خیرین است توسعه و گسترش زیرساخت‌های حوزوی است و این مهم با ایجاد منابع پایدار درآمدی محقق خواهد شد.
   در پایان، خیرین حاضر در جلسه ضمن استقبال از برگزاری چنین جلساتی آمادگی خود را برای حمایت از برنامه‌های مرکز خدمات برای خدمت‌رسانی به طلاب و روحانیون استان اعلام کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.