مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان دارالقرآن کریم تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   کد: 25633
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان دارالقرآن کریم به‌منظور همکاری دو سازمان در ارائه خدمات قرآنی به خانواده طلاب و روحانیون تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه معاونت فرهنگی و معیشت مرکز خدمات و مسئولان سازمان دارالقرآن کریم وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی با حضور حجج اسلام علائیان سرپرست این معاونت و اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن کریم برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین علائیان در این جلسه با اشاره به ضرورت پرداختن به امور فرهنگی خانواده طلاب، گفت: توجه بیشتر به معارف ناب قرآن کریم و تربیت مدرسان قرآن کریم از میان خانواده طلاب از مهم‌ترین رویکردهای مرکز خدمات در ارائه خدمات فرهنگی است.
   حجت الاسلام و المسلمین اخوان صباغ نیز توسعه‌ی جلسات خانگی قرآنی و صدور مدرک حفظ برای خانواده‌های طلاب را از برنامه‌های این موسسه عنوان کرد و طرح نور الثقلین و استفاده از سامانه‌ی آموزشی مجازی سازمان دارالقرآن کریم را به عنوان طرح‌های در دست اقدام برای خانواده‌های طلاب معرفی کرد.
   لازم است ذکر شود، در این جلسه که در ادامه روند اجرایی شدن تفاهم‌نامه مرکز خدمات با سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، مقرر گردید چهارمین دوره‌ی مسابقات سراسری قرآن و عترت مرکز خدمات با استفاده از ظرفیت‌های سازمان دارالقرآن اجرا شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.