مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مرکز خدمات و وزارت راه و شهرسازی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   کد: 25622
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و وزارت راه و شهرسازی با هدف بهره‌مندی طلاب و روحانیون از طرح اقدام ملی مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و وزارت راه و شهرسازی با هدف بهره‌مندی طلاب و روحانیون از طرح اقدام ملی مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این جلسه بیان کرد: علی‌رغم مشکلات بسیار و عدم حمایت سازمان‌های مربوطه، وزارت راه و شهرسازی در یک سال و نیم گذشته طرح اقدام ملی مسکن را آغاز کرده است و تا به حال برای بیش از 800 هزار واحد برنامه ریزی شده است.

   وی با بیان اینکه لازم است طلاب هم مانند سایر اقشار از این طرح بهره‌مند شوند، گفت: اگر در هر پروژه‌ای که در این طرح ساخته می‌شود تعدادی از طلاب نیز ساکن شوند تأثیر مهمی در ارتقای فرهنگی مجتمع مسکونی خواهد داشت.

   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی با تشکر از توجه وزیر راه و شهرسازی به بحث مسکن طلاب، با بیان این نکته که در حال حاضر 70 درصد طلاب غیر شاغل در سازمان ها فاقد مسکن می باشند، درخواست کرد، طلاب هم مانند سایر اقشار از این طرح بهره‌مند شوند.

   وی همچنین از توجه وزیر راه و شهرسازی به بعد فرهنگی مجتمع‌های در حال ساخت قدردانی کرد.

   گفتنی است، در این جلسه معاونان وزیر راه و شهرسازی و معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مشاور رئیس مرکز در امور مسکن نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.