مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان قزوین بررسی شد

   کد: 25601
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
   قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل و معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان قزوین به منظور بررسی مشکلات طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی مدیرکل این مرکز و مهندس گونجی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و آقای آذربایجانی معاون مسکن و اداری مالی مرکز خدمات و مهندس نسایی معاون امور شهری استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه، مدیر کل مرکز خدمات استان ضمن تبریک دهه کرامت، به بیان مشکلات پروژه مسکونی گلستان اقبالیه و دغدغه طلاب نسبت به این پروژه پرداخت.
   وی ابراز امیدواری کرد که مفاد تفاهم‌نامه بیشتر از پیش عملیاتی گردد و تفاهم نامه ساخت پروژه‌های جدید نیز منعقد شود.
   در ادامه، مهندس گونجی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، با تشکر از پیگیری‌های مستمر مرکز خدمات، گفت: متأسفانه به دلیل عدم ثبات در بازار و مشکلات مالی، پروژه‌ها با افزایش قیمت روبرو شده‌اند.
   وی قول مساعدت و پیگیری هرچه سریع‌تر در مورد مشکل پروژه گلستان اقبالیه را داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.