مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت در خراسان رضوی

   کد: 25579
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   مشهد/ دوره مجازی آموزش سلامت با موضوع «مزاج شناسی اسلامی» به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان خراسان رضوی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در استان خراسان رضوی، دوره مجازی آموزش سلامت با موضوع «مزاج شناسی اسلامی» به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات این استان، برگزار شد.
   آقای ابراهیمی مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان در این ‌باره گفت: این دوره به صورت رایگان و با هدف ارتقای سطح آگاهی خانواده‌های طلاب با محوریت «مزاج شناسی اسلامی» و با ارائه آقای توفیقی کارشناس طب سنتی برگزار شد.
   شایان ذکر است، تشریح مزاج شناسی اسلامی و بیماری‌ها، اهمیت مزاج شناسی، بررسی انواع مزاج سرد و خشک (سودا)، گرم و خشک (صفرا)، سرد و تر (بلغم)، گرم و تر (دم) از محورهای این دوره بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.