مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مجمع خیرین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس برگزار شد

   کد: 25570
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   شیراز/ هم‌زمان با میلاد با سعادت امام رضا علیه‌السلام، جلسه مجمع خیرین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس با حضور اکثر اعضا برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، هم‌زمان با میلاد با سعادت امام رضا علیه‌السلام، جلسه مجمع خیرین مرکز خدمات استان با حضور اکثر اعضا برگزار شد.
   در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین حدائق رئیس مجمع خیرین مرکز ضمن تبریک ولادت با سعادت ثامن‌الائمه علیه‌السلام، به بیان ویژگی‌های مؤمنین از کلام گهربار امام رضا علیه‌السلام پرداخت و کمک بی‌منت و تلاش برای رفع گرفتاری‌های مؤمنین را مصداق بارز این روایت برشمرد.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین عباسپور مدیرکل مرکز خدمات استان گزارشی از خدمات مرکز از ابتدای سال تاکنون ارائه کرد و تشکیل صندوق حمایت از بیماران را خواستار شد.
   همچنین، آقای محزون دبیر مجمع ضمن تقدیر از حضور اعضا در جلسه به وضعیت سخت معیشتی طلاب در دوره شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و راه‌اندازی یک تعاونی مصرف برای استفاده عموم مردم خاصه طلاب و روحانیون را خواستار شد.
   در ادامه، هریک از اعضا به بیان دیدگاه خود در خصوص چگونگی همکاری با مرکز خدمات پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.