مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد
   کد: 25554
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   مشهد/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی با حضور مسئولان مرکز خدمات، آستان قدس رضوی، شهرداری، سازمان اوقاف و نهادهای متولی ساخت مسکن در استانداری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب حوزه علمیه استان با حضور مسئولان مرکز خدمات، آستان قدس رضوی، شهرداری، سازمان اوقاف و نهادهای متولی ساخت مسکن در استانداری برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل مرکز خدمات استان در این جلسه اظهار داشت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به‌عنوان فراگیرترین نهاد حمایتی طلاب و روحانیان، خدمات خود را با رویکرد رسالت محوری به طلاب شیعه، سنی، ایرانی، غیرایرانی و خواهر و برادر ارائه می‌کند.
   وی بیان کرد: تاکنون با حمایت‌های خیرین، مرکز خدمات، آورده طلاب، استفاده از ظرفیت مسکن مهر و انبوه‌سازان معتمد استان اقدامات مؤثری در زمینه خانه‌دار شدن طلاب انجام شده است.
   مدیر کل مرکز خدمات استان گفت: اختصاص 100 واحد در پروژه مسکن پنج تن به طلاب حاشیه شهر تأثیر بسزایی در ارتقاء فرهنگی این منطقه خواهد داشت.
   آقای میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این جلسه گفت: تأمین مسکن برای همه اقشار جامعه، رویکرد مهم دولت بوده و طلاب که وظیفه تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص) را داشته و سفیران مکتب اسلام هستند جزء اقشاری بوده که تأمین مسکن آن‌ها از وظایف دستگاه‌های اجرایی است و مسکن مورد نیاز آنان از محل طرح‌های مختلف دولت تأمین و حتی‌المقدور در نقاط محل خدمت آنان ساخته می‌شود.
   وی افزود: پیگیری‌ها برای اخذ مجوزهای لازم پروژه مسکن پنج‌تن در حال انجام است و مرکز خدمات حوزه تعداد طلاب متقاضی مسکن در شهرها و روستاها را برای نیازسنجی به استانداری ارائه دهد.
   پیگیری مجوزهای لازم برای بهره‌مندی طلاب از طرح اقدام ملی مسکن از دیگر محورهای این جلسه بود.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.