مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در نشست مشترک با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مطرح کرد:

   حمایت مرکز خدمات از ساخت مسکن طلاب در مناطق کم برخوردار/4500 نفر از طلاب خراسان رضوی فاقد مسکن هستند

   کد: 25504
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   مشهد/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری گفت: حمایت‌های مرکز خدمات در حوزه مسکن معطوف به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر است تا طلاب با حضور در این مناطق به رشد فرهنگی آنجا کمک کنند. طبق آخرین آمار 4500 نفر از طلاب استان فاقد مسکن هستند و با تمرکززدائی طلاب از شهرهای بزرگ و ساخت مسکن ارزان در شهرستان‌ها و روستاها می‌توان گام مؤثری در حل این مشکل برداشت.
   حمایت مرکز خدمات از ساخت مسکن طلاب در مناطق کم برخوردار/4500 نفر از طلاب خراسان رضوی فاقد مسکن هستند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مسئولین دو سازمان و با هدف پیگیری مشکلات مسکن طلاب برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه همکاری‌ها با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را مؤثر توصیف کرد و گفت: تمام تلاش ما حل معضل مسکن از طرق مختلفی همچون ارائه وام‌های بلندمدت، استفاده از ظرفیت‌های مسکن مهر، خیرین و نهادهای مرتبط با این مسئله است و همکاری‌ها با بنیاد مسکن باعث تسریع در حل مشکلات می‌شود.
   وی افزود: حمایت‌های مرکز خدمات در حوزه مسکن معطوف به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر است تا طلاب با حضور در این مناطق به رشد فرهنگی آنجا کمک کنند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان بیان کرد: طبق آخرین آمار 4500 نفر از طلاب استان فاقد مسکن هستند و با تمرکززدائی طلاب از شهرهای بزرگ و ساخت مسکن ارزان در شهرستان‌ها و روستاها می‌توان گام‌های مؤثری در حل این مشکل برداشت.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه گفت: طلاب همواره در محرومیت بوده و با مناعت طبع و قناعت زندگی کرده‌اند و مهم‌ترین مشکل آن‌ها مسکن است.
   وی ضمن انتقاد از موازی کاری نهادهای حوزوی در حوزه مسکن اظهار داشت: اقدامات موازی نهادهای حوزوی در حوزه مسکن باعث کند شدن روند اجرایی شده و بهتر است این مسئله به صورت تخصصی از یک کانال پیگیری و اجرا شود.
   نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان بیان کرد: مرکز خدمات حوزه متولی امر مسکن طلاب است و با وحدت رویه و یکتا سازی خدمات از این طریق می‌توان امور را با سرعتی بیشتر انجام داد.
   وی خاطر نشان کرد: حضور طلاب در مناطق حاشیه شهر و روستاها پیوست فرهنگی به همراه دارد و بنیاد تمام تلاش خود را برای حمایت از مسکن طلاب خواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.