مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همکاری فرهنگی مرکز خدمات و شهرداری شیراز

   کد: 25497
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   شیراز/ معاون فرهنگی و امور خانواده مرکز خدمات و معاون فرهنگی و ورزشی شهرداری شیراز با موضوع اوقات فراغت خانواده‌های طلاب در تابستان دیدار کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، نشست معاون خانواده و امور فرهنگی این مرکز با معاون فرهنگی و ورزشی شهرداری شیراز با موضوع اوقات فراغت خانواده‌های طلاب در تابستان برگزار شد.

   حجت الاسلام زارع معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان، ضمن تبریک دهه کرامت و تأکید بر موضوع شرکت حداکثری در انتخابات، اوقات فراغت خانواده‌های طلاب در تابستان را از اولویت‌های مرکز خدمات عنوان و ابراز امیدواری کرد که در سال جاری با هماهنگی بین سازمان‌ها و نهادهای مختلف و برنامه‌ریزی هدفمند بتوان فعالیت‌های مؤثرتری در این موضوع انجام داد.
   آقای رضایی معاون فرهنگی و ورزش شهرداری شیراز نیز ضمن ابراز خوشحالی از تعامل با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: شهرداری شیراز در راستای برنامه‌های خود و مصوبات شورای اسلامی شهر از همه ظرفیت‌های خود جهت خدمت به طلاب استفاده خواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.