مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در هیئت مدیره بررسی شد:

   اصلاح آیین نامه حمایت هدفمند از معمرین، ازکارافتادگان و خانواده مرحومین مطابق ضوابط جامع هدفمندی خدمات

   کد: 25455
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
   اصلاحات آیین نامه حمایت هدفمند از معمرین، ازکارافتادگان و خانواده مرحومین مطابق ضوابط جامع هدفمندی خدمات در جلسه هیئت مدیره بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، اصلاحات «اصلاحات آیین نامه حمایت هدفمند از معمرین، ازکارافتادگان و خانواده مرحومین مطابق ضوابط جامع هدفمندی خدمات» در جلسه هیئت مدیره بررسی شد و پس از بحث و تبادل نظر بخش‌های ابتدائی این آیین‌نامه به تصویب رسید و مقرر شد ادامه آن در جلسات آتی بررسی گردد.
   همچنین در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین رجائی نیا عضو هیئت مدیره گزارشی از قیمت غذای رستوران مجتمع فرهنگی- اقامتی ولایت در سال جاری ارائه کرد که مقرر شد بررسی‌های لازم در این خصوص توسط رئیس مرکز انجام شود و نتیجه آن جهت تصمیم‌گیری در جلسات آتی ارائه گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.