مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فعالیت مستمر مرکز مشاوره نسیم رحمت مرکز خدمات اردبیل

   کد: 25447
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
   اردبیل/ مرکز مشاوره نسیم رحمت وابسته به مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به طلاب، روحانیون و خانواده‌های محترم ایشان است.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، مرکز مشاوره نسیم رحمت وابسته به مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به طلاب، روحانیون و خانواده‌های محترم ایشان است.
   حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیرکل مرکز خدمات استان با بیان گزارشی از عملکرد مرکز مشاوره نسیم رحمت در طول دو سال گذشته، گفت: مراکز مشاوره مورد اطمینان، می‌توانند با ارائه راهکارهای مناسب به انتخاب درست مسیر زندگی و قوام و پایداری زندگی‌ها کمک نمایند.
   وی، تصریح قرآن به مشاوره مخصوصاً مشاوره خانوادگی را نشان اهمیت آن دانست و با بیان اینکه پیامبر اکرم (ص) در انجام کارها از همه بیشتر مشورت می‌کردند بر توجه بیشتر به تأسیس و یا تقویت مراکز مشاوره، تأکید کرد.
   گفتنی است، افراد متقاضی مشاوره می‌توانند با شماره 04533235586 مرکز خدمات استان اردبیل تماس گرفته و برای انجام مشاوره ثبت‌نام کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.