مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات خبر داد

   حمایت اداره کل جامعه نخبگانی مرکز خدمات از 4 هزار نفر در سراسر کشور

   کد: 25433
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳
   حجت الاسلام فولادی گفت: فهرست‌های به روزرسانی شده اعضای جامعه نخبگانی از سوی مراکز حوزوی به این اداره کل ارسال شده است و بیش از چهار هزار طلبه در سراسر کشور تحت حمایت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قرار گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام فولادی مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه¬های علمیه سراسر کشور، ضمن اشاره به تصویب آئین‌نامه ارائه خدمات به اعضای جامه نخبگانی و اجرای طرح هدفمندی در مرکز خدمات گفت: در آئین‌نامه‌ی جدید، اعضای جامعه نخبگانی با توجه به شئون روحانیت و حوزوی، در چهار عرصه تحصیل، تدریس، تبلیغ و پژوهش قرار می‌گیرند و نظر به عملکرد افراد، هر یک از این عرصه‌ها به رتبه‌های ممتاز، برتر، برگزیده و نخبه تقسیم می‌شود.
   مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی افزود: از همین رو با ارسال نامه به تمام مراکز حوزوی ازجمله مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برادران، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خراسان و اصفهان، دفتر و سازمان تبلیغات، مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه قم و خراسان، جامعه المصطفی العالمیه و جامعه الزهرا(س) خواستار ارائه لیست اعضای جامعه نخبگانی و سرآمدان حوزوی در عرصه‌های تحصیل، تدریس، پژوهش و تبلیغ شدیم.
   وی گفت: این مهم در سال 1400 عملی و فهرست‌های به‌روزرسانی شده از سوی مراکز حوزوی به این اداره کل ارسال شده است و بیش از چهار هزار طلبه در سراسر کشور تحت حمایت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قرار گرفتند.
   حجت الاسلام فولادی ادامه داد: از جمله این حمایت‌ها می¬توان به ارائه تسهیلات زیستی_معیشتی و علمی، دیدار و تکریم از اعضای جامعه نخبگانی و خانواده‌های آنان، اردوهای زیارتی و سیاحتی، برگزاری دوره‌های مختلف توانمندسازی در موضوعات مختلف، حمایت از آثار علمی در جهت چاپ و نشر و موضوعات دیگر اشاره کرد.
   وی ضمن اشاره به سطح کمی و کیفی حمایت¬های مرکز خدمات از اعضای جامعه نخبگانی خاطر نشان کرد: با توجه به قوانین مصوب، مدت حمایت‌ها یک سال می‌باشد و لازم است که مراکز شناسایی در سال 1401 فهرست‌های جدید و به‌روزرسانی شده خود را برای اداره کل جامعه نخبگانی ارسال نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.