مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در نشست مشترک با مرکز نخبگان حوزه علمیه استان مطرح کرد:

   حمایت از استعدادهای برتر تبلیغی و فرهنگی حوزه رویکرد مهم مرکز خدمات است

   کد: 25416
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   مشهد/ حجت الاسلام والمسلمین حائری گفت: خدمات مرکز به صورت هدفمند و بر اساس نقش طلاب در انجام رسالت‌های حوزوی آن‌ها تعریف می‌شود و همواره اساتید و نخبگان در اولویت ارائه خدمات بوده‌اند و شناسایی و حمایت از استعدادهای برتر تبلیغی و فرهنگی نیز در دستور کار مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه است.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مرکز خدمات و مرکز نخبگان حوزه علمیه خراسان با حضور مسئولین ذی‌ربط و با هدف پیگیری مشکلات استعدادهای برتر حوزه برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر مرکز خدمات استان در این نشست با اشاره به نگاه ویژه این مرکز به اساتید و نخبگان حوزه گفت: طی جلسات مستمر با اساتید و نخبگان حوزه، از دغدغه‌ها و مشکلات آن‌ها آگاه هستیم و همواره از نظرات و پیشنهاد‌های آن‌ها برای ارتقای خدمات استفاده کرده‌ایم.
   وی افزود: خدمات مرکز به صورت هدفمند و بر اساس نقش طلاب در انجام رسالت‌های حوزوی تعریف شده و اساتید و نخبگان همواره در اولویت ارائه خدمات بوده‌اند و علاوه بر نخبگان علمی، شناسایی و حمایت از استعدادهای برتر تبلیغی و فرهنگی نیز در دستور کار مراکز خدمات و مدیریت حوزه است.
   مدیر مرکز خدمات استان هم‌افزایی و ارتباطات مستمر با مرکز مدیریت حوزه را در خدمت‌رسانی بهتر به نخبگان تأثیرگذار دانست و بیان کرد: تقویت ارتباطات با مرکز نخبگان حوزه و انعکاس مشکلات جامعه نخبگانی می‌تواند ما را در برنامه‌ریزی و حل مشکلات یاری رساند.
   وی خاطر نشان کرد: سرکشی از خانواده‌های اساتید و نخبگان تأثیر بسزایی در تقویت روحیه آن‌ها و انتقال و پیگیری نظرات و مشکلات داشته و ان‌شاء‌الله با برگزاری جلسات کارشناسی بتوانیم بیش‌ازپیش در خدمت آن‌ها باشیم.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین علوی معاون آموزش و مسئول مرکز نخبگان حوزه علمیه خراسان نیز در این جلسه گفت: اساتید و نخبگان حوزه باید از ناحیه حوزه پشتیبانی شوند تا با خیال راحت به مسائل علمی و پژوهشی بپردازند.
   وی افزود: حوزه علمیه خراسان ظرفیت‌های بسیاری در زمینه‌های علمی، پژوهشی و تبلیغی دارد و همکاری‌های بسیار خوبی بین دو مجموعه در زمینه حمایت از جامعه نخبگانی وجود دارد که باعث تسریع در حل مشکلات طلاب شده است.
   معاون آموزش حوزه علمیه خراسان اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شناسایی استعدادهای برتر تبلیغی و فرهنگی در دستور کار قرار دارد و هدف ما استفاده از ظرفیت‌های علمی، تبلیغی و پژوهشی نخبگان است.
   شایان ذکر است، حجت الاسلام امیری مسئول واحد اساتید و استعدادهای برتر مرکز خدمات استان نیز در این جلسه حضور داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.