مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیگیری مشکلات مسکن طلاب خراسان جنوبی در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان
   کد: 25377
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
   بیرجند/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی به منظوری پیگیری مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفت و گو کردند.
   پیگیری مشکلات مسکن طلاب خراسان جنوبی در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد مدیرکل این مرکز و مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.
   در این جلسه درباره مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان بیرجند و سایر شهرستان‌های استان بحث و گفتگو شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از آمار طلاب بدون مسکن و فعالیت‌های صورت گرفته توسط این مرکز برای تسهیل فرآیند خانه‌دار شدن طلاب، از همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره راه و شهرسازی استان قدردانی کرد.
   پیگیری تسهیلات مسکن روستایی برای متقاضیان و همچنین بررسی ظرفیت‌های موجود در روستاهای برخوردار از طرح مسکن هادی، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه بررسی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.