مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه های علمیه

   اصلاحات بودجه سال 1400 مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بررسی شد

   کد: 25283
   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳
   اصلاحات بودجه سال 1400 مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در هیئت مدیره بررسی شد و به تصویب رسید.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، اولین جلسه کاری هیئت مدیره مرکز در دوره جدید با حضور اعضای هیئت مدیره و رئیس مرکز برگزار گردید.
   در این جلسه که با حضور حجج اسلام حسین رحیمیان موحد رئیس هیئت مدیره، جعفری گیلانی نائب رئیس، میرمحمدی رئیس مرکز، حسینی نژاد دبیر هیئت مدیره و همچنین حجج اسلام عباسی و رجائی نیا از اعضای هیئت مدیره برگزار گردید، اصلاحات بودجه سال 1400 که بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط رئیس مرکز پیشنهاد گردیده بود مطرح و پس از بررسی و تبادل نظر و اعمال برخی اصلاحات به تصویب اعضا رسید.
   همچنین در این جلسه اعضای هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شجره طیبه و نماینده هیئت مدیره در بنیاد آموزشی، فرهنگی و رفاهی الهادی مشخص گردیدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.