مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از نمایشگاه محصولات تولیدی خانواده طلاب اصفهان مطرح شد:
   اقدامات مرکز خدمات در حوزه توانمندسازی و اشتغال‌زائی کم‌نظیر است
   کد: 25264
   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
   اصفهان/ مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، از نمایشگاه محصولات تولیدی خانواده طلاب اصفهان بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان، دکتر نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و حجت الاسلام و المسلمین علائیان، مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، از نمایشگاه محصولات تولیدی خانواده طلاب و روحانیون اصفهان بازدید کردند.
   در ابتدای این بازدید، حجت الاسلام و المسلمین عسگری مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان ضمن خیرمقدم به میهمانان، توضیحاتی درباره فعالیت‌های این مرکز در حوزه اشتغال و کارآفرینی بیان کرد.
   مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این بازدید، در جریان فعالیت‌های تولیدی، خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده طلاب استان قرار گرفت.
   وی ضمن گفتگو و مشاوره با طلاب، برای حمایت از این خانواده‌ها و ارائه تسهیلات به کارآفرینان استان، جهت بالا بردن بازده تولیدات، قول مساعد داد.
   دکتر نورالله زاده با ابراز خرسندی از تشکیل این نمایشگاه، اقدامات مرکز خدمات در حوزه توانمندسازی و اشتغال‌زائی را کم‌نظیر دانست و ابراز امیدواری کرد همکاری‌های بین دو مجموعه در سایر استان‌ها نیز صورت پذیرد.
   همچنین، مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات با اشاره به فعالیت‌های خانواده‌های طلاب، این نمایشگاه را گوشه‌ای از فعالیت‌های استان عنوان کرد که با توجه به شرایط کرونایی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت محدود برگزار شد.
   وی ابراز امیدواری کرد، ان شاء الله با مرتفع شدن این بیماری نمایشگاه‌ها با تمام ظرفیت برپا شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.