مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همزمان با ماه مبارک رمضان؛
   برگزاری طرح «ضیافت آیه‌ها» در قم
   کد: 25263
   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
   قم/ در طرح «ضیافت آیه‌ها» برای اولین بار با توجه به وضعیت همه‌گیری کرونا، مبلغان قرآنی به منظور اقامه فرهنگ قرآنی، متناسب با نوع مخاطبین با حضور در منازل به تبلیغ مبانی اندیشه‌ای قرآن کریم پرداختند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، همزمان با ماه رمضان، طرح «ضیافت آیه‌ها» با هدف برگزاری محافل و مجالس خانگی قرآن کریم برگزار شد.
   بر اساس این گزارش، طرح «ضیافت آیه‌ها» با همکاری حوزه علمیه، مرکز خدمات، دفتر تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه خواهران، اداره اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری، سازمان تبلیغات، تشکل گروه‌های تبلیغی فراگیر، کانون فرهنگی مساجد و صدا و سیمای استان قم به صورت فراگیر و متناسب با شیوه نامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.
   گفتنی است، مبلغان قرآنی در طرح«ضیافت آیه‌ها» برای اولین بار با توجه به وضعیت همه‌گیری کرونا به منظور اقامه فرهنگ قرآنی متناسب با نوع مخاطبین با حضور در منازل به تبلیغ مبانی اندیشه‌ای قرآن کریم پرداختند.
   همچنین طرح«ضیافت آیه‌ها» در بیش از 30 مجتمع طلاب واقع در شهرک پردیسان و در 10 محله در شهرک مهدیه و مجتمع‌های مدینه العلم، مجتمع آیت الله شاهرودی، مجتمع شهید بهشتی و مجتمع شهید صدوقی (ره) برگزار شد.
   لازم است ذکر شود، در پایان این طرح از تعدادی از مبلغان شرکت کننده در این طرح از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم تجلیل به عمل آمد.

   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.